Stojíme na strane ľudí pri hľadaní bývania, základnej istoty človeka.

Spoločne tvoríme budúcnosť Vášho bývania.

Kontaktujte nás. 0904 524 043 alebo heriban-ZVNC-prophet.sk

Zväčšiť mapu
Zrušiť filter

Druh

Kategória

Kraj

Okres

Obec

Cena

Hľadať text

Nájdené:

Novinky
Skryť vyhľadávanie
%infoBubbleValue_categoryName%
%infoBubbleValue_subcategory%
%infoBubbleValue_actionName%
%infoBubbleValue_price%

Agent kupujúceho

     Unikátna služba pre záujemcov o kúpu nehnuteľnosti. V zahraničí štandartná služba, u nás novinka ktorej výhody kupujúci dnes už začínajú využívať. Realitný trh je u nás praxou nadstavný tak, že maklér obykle zastupuje majiteľa nehnuteľnosti, má s majiteľom zmluvu  a stará sa o predaj jeho nehnuteľnosti. Háji záujmy predaja. 

     Pri službe AGENT KUPUJÚCEHO je to opačne. Maklér sa stará o svojho klienta - kupujúceho, háji jeho záujmy, vyhľadáva novinky na trhu a prioritne ich ponúka svojmu klientovi - záujemcovi o kúpu. Agent kupujúceho so svojim klientom absolvuje všetky obhiadky, aj tie ktoré si klient prípadne nájde sám. Svojim odborným poradenstvom pomáha kupujúcemu s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Upozorňuje aj na prípadné nájdené nedostatky, porovnáva a pomáha klientovi s vyhodnotením a rozhodnutím ku kúpe. Následný právny servis vykonáva po dohode jedna zo strán ale aj tu je agent kupujúceho a realitná kancelária k dispozícii a svojim právnym servisom spoločne dohliada na celú transakciu.

Kedy využiť túto službu:

     Chcete mať pri sebe poradcu ktorý obhajuje Vaše záujmy pre výber najvhodnejšieho riešenia? Maklér má prax, realitným transakciám sa venuje profesne, klient raz, možno pár krát za život. 

     Chcete aby Vám neunikli žiadne novinky? Maklér má prehľad o novinkách na trhu každý deň, je to jeho každodenná práca. Často sa može stať že sa o výhodná ponuka tak rýchlo predá že sa o nej ani nedozviete.  Navyše maklér RK ktorý predáva výhodnú nehnuteľnosť vie že ju rýchlo predá aj sám, preto sa nerád delí o svoju províziu. Pri maklérovi kupujúceho tento problém odpadá, každý maklér zastupuje záujmy svojho klienta a každý klient si služby svojho makléra financuje sám.

     Chcete vedieť viac o výhodách tejto služby? Dohodnite si bezplatné informačné stretnutie, na ktorom si spoločne bližšie prejdeme podrobnosti ako a čím všetkým služba AGENT KUPUJÚCEHO pre Vás môže byť výhodná. Rozhodnutie využiť ju, bude na Vás. Kontaktujte nás TU.

P.S.: Vyvážený a objektívny právny servis je u nás samozrejmosťou v oboch prípadoch. Je zárukou každého dobrého obchodu a štantartom realitnej kancelárie Prophet Real.

 

Zvažujete predaj alebo kúpu nehnuteľnosti?

Kontaktujte nás!